Ako požiadať o pôžičku od Poštovej banky

4 marca, 2022 Off Od editor

Poštová banka je jednou z najflexibilnejších bánk na Slovensku. Pozorne sleduje bankové trendy v zahraničí. Komunikuje tiež s existujúcimi klientmi, a môže tak prinášať inovácie, ktoré sú prospešné pre klienta.

Predovšetkým rýchlosť spracovania žiadostí o úver je veľmi žiadaná. Peniaze chce mať každý rýchlo na svojom účte. Poštová banka preto veľmi flexibilne mení podmienky na získanie pôžičky.

Požiadať o pôžička od Poštovej banky ja skutočne jednoduché pre každého. Poštová banka má širokú sieť vlastných pobočiek. Poštová banka je partnerom Slovenskej pošty a požiadať o pôžičku od Poštovej banky tak môžete na väčšine pôšt na Slovensku. Táto možnosť je skvelá najmä pre obyvateľov menších miest a obcí, kde iné veľké banky nemajú pobočku.

O pôžičku môžete tiež požiadať jednoducho on-line. Vyberte si produkt o ktorý máte záujem, odošlite svoje meno a telefónne číslo. Následne vás bude kontaktovať špecialista Poštovej banky na pôžičky, ktorý vám predstaví kompletné portfólio. Vy sa tak jednoduchšie zorientujete v produktoch a spoznáte ich výhody.

Poštová banka ponúka pôžičky s nízkymi splátkami. Napríklad Dobrá pôžička je na čokoľvek a na jej schválenie stačí väčšine z vás iba občiansky preukaz. Neplatíte žiaden poplatok za poskytnutie pôžičky. Poštová banka Dobrá pôžička – recenzia

V čase Vianoc ponúka Poštová banka výhodnú pôžičku, a ak ju získate, Poštová banka každý deň jednému klientovi odpustí všetky úroky.